سیم خاردار

‎این محصول علاوه بر حفظ امنیت محیط سبب زیباتر شدن کار نیز می گردد. قیمت سیم خاردار نیز با توجه به نوع، ضخامت مفتول و ضخامت خار آن متفاوت می باشد.کاربرد سیم خاردار
از عمده کاربردهای نوع خطی می توان به استفاده برای حفاظت های زمینی، اطراف باغ ها، ساختمان های نیمه کاره و یا محیط های حفاظت شده اشاره کرد. در این موارد سیم خطی به دلیل سهولت نصب و مقاومت بالا گزینه بهتری می باشد. از نوع حلقوی معمولا برای مصارف دیوارهای ساختمانی و دژهای نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. در مکان هایی که از لحاظ امنیت دارای اهمیت بالاتری می باشند از سیم حلقوی تبری با مقاومت بالاتر استفاده می گردد.
در هنگام خرید سیم خاردار دقت به استاندارد محصول خریداری شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دقت شود که محصول خریداری شده دارای استاندارد IS278 باشد. مورد دوم دقت در کیفیت محصول تولیدی می باشد. نوع فولاد مصرفی در سیم های خاردار به علت اهمیت مقاومت بالا در این محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد. مورد آخر که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت شود نحوه بسته بندی می باشد. بسته بندی اشتباه سبب حمل نادرست و بروز مشکل در سیم های خاردار می گردد.


نظرات

ارسال نظرات